W razie wyrządzenia szkody przez kilku pracowników każdy z nich
ponosi odpowiedzialność za część szkody stosownie do przyczynienia się do niej
i stopnia winy. Jeżeli nie jest możliwe ustalenie stopnia winy i przyczynienia się
poszczególnych pracowników do powstania szkody, odpowiadają oni w częściach
równych.
Treść przepisu