Rozporządzenie określa:
1) skład komisji, o której mowa w art. 19 ust. 1 ustawy z dnia 15 września 2022 r. o medycynie laboratoryjnej, zwanej dalej „komisją”;
2) tryb działania komisji;
3) tryb orzekania o stanie zdrowia diagnosty laboratoryjnego, zwanego dalej „orzekaniem”.
Treść przepisu