Dla osoby, o której mowa w § 19 ust. 2 lub § 20 ust. 1, zakłada się protokół egzaminów eksternistycznych, o którym mowa w § 13 ust. 4, do którego przewodniczący komisji egzaminacyjnej lub upoważniony przez niego członek komisji wpisuje jako oceny z egzaminów eksternistycznych z zakresu obowiązkowych zajęć edukacyjnych odpowiednio oceny wpisane do dokumentów, o których mowa w § 19 ust. 3 lub § 20 ust. 4 pkt 1. Dziennik Ustaw –6– Poz. 1774