Pismo od komornika.

Co zrobić w sytuacji, gdzie dostałem pismo od komornika o wszczęciu postępowania, ale za Chiny ludowe nie wiem o co chodzi, jest jeszcze w sprawie druga osoba, o tym samym nazwisku, dzwoniliśmy do osoby która złożyła jakieś wnioski znaleźliśmy ją w Internecie, ale ona nic o mnie nie wie, tylko o innej osobie o tym samym imieniu i nazwisku. To nie moje długi, a jest podane moje imię nazwisko oraz adres, gdzie składać skargę? Chcą ode mnie wyłudzić 25 tysięcy.
anonim cytuj
19-01-2024
Kiedy dostałeś pismo od komornika? Czy byłeś w kancelarii komorniczej obejrzeć akta? Ustaliłeś sąd który wydał nakaz? Nie należy składać żadnego sprzeciwu jeśli nakazu nie otrzymałeś. Ewentualnie zwrócić się do sądu o dostarczenie nakazu na właściwy adres a potem sprzeciw.
 
anonim cytuj
19-01-2024
Przyszło w cholerę papierów, z jakiś innych spraw, o których nie mamy pojęcia, bo to nie chodzi o mojego brata, sekretarka wczoraj, że oni mają wyrok i działają, papiery są o wykazie majątków itd. dziś jedziemy tam osobiście, bo wczoraj znaleźliśmy prawdziwych sprawców, że tak to nazwę. Sądzą się jako firma, a że mój brat ma to samo imię i nazwisko to ktoś to albo celowo pomylił, albo jest totalnym debilem.. bo wzięli sobie jego NIP z Internetu, tzn. nie wiadomo kto, bo dwóch pełnomocników tych panów co się sądzą się wypierają.
 
anonim cytuj
19-01-2024
Jeśli został wydany nakaz zapłaty na ciebie faktycznie to sprzeciw od nakazu.
 
anonim cytuj
19-01-2024
Komornik nawet nas nie wpuścił, kazali pisać zażalenie do sądu. Wierzyciel podał zły numer NIP, a komornik nic do tego nie ma, oni mają nakaz z sądu.
 
anonim cytuj
19-01-2024
Nie można wnieść sprzeciwu jeśli nie otrzymało się nakazu. Należy wnieść o dostarczenie nakazu na właściwy adres a po otrzymaniu nakazu wnieść sprzeciw.
 
anonim cytuj
19-01-2024
Dzwoniliśmy, odebrała sekretarka powiedziała, że oni mają wyrok z sądu i będą działać, ale znaleźliśmy i tą osobę o tych samych danych i jej pełnomocnika i strony przeciwne, okazało się, że ktoś.. nie wiemy kto, bo jedna strona zwala na drugą, podała imię nazwisko mojego brata oraz jego NIP, bo to sprawa o jakieś usługi.. najlepsze, że początkowo jeden z pełnomocników wypierał się, że na pewno sprawdził 5 razy nip w Internecie... A po wysłaniu mu screenów, że się bankowo pomylił, bo firma widnieje przy tej drugiej osobie o tych samym imieniu i nazwisku nie wiedział co powiedzieć.. zaczął coś kręcić, powiedzieli, że postarają się to odkręcić do 2 dni. Parodia. Nie wiemy co z tym fantem dalej robić.
 
anonim cytuj
19-01-2024

Sugerowane Tematy

Alimenty na rodziców, jak tego uniknąć?
Moja matka rozwodzi się z ojcem. Sąd zasądził jej 600 zł alimentów na moją niepełnoletnia siostrę. Dowiedziałam się, że ojciec ma w planach leczyć się psychiatrycznie, żeby uznano go za niezdolnego do pracy i pozwać mnie i moją drugą (pełnoletnią) siostrę o alimenty na niego. Nie wyobrażam sobie cokolwiek mu płacić, mam męża i 2 dzieci mam na kogo pracować. W dzieciństwie w domu miałam przez niego piekło. Wiecznie nie pracował, robił awantury znę...
Pomówienie.
Witam, miało miejsce zdarzenie w szkole. Podobnież Pani od ojca dziecka wyczuła alkohol, nie zachowała się zgodnie z tym co mają w przepisach, wydała dziecko ojcu, następnego dnia dopiero zgłosiła do opieki społecznej że niby ojciec dziecka przyszedł pod wpływem, pisze „niby” bo nie sprawdziła tego w żaden sposób, nawet nic nie powiedziała mi matce dziecka, ani partnerowi że takie coś miało miejsce. Oczywiście opieka społeczna wysłała pismo do Są...
Czy podpisanie wypowiedzenia umowy najmu na podstawie art. 673 kodeksu cywilnego jest dla mnie bezpieczne?
Czy podpisanie wypowiedzenia umowy najmu na podstawie art. 673 kodeksu cywilnego jest dla mnie bezpieczne? Czy nie ma tam zapisu na moją niekorzyść? Wynajmowałam mieszkanie przez rok. Teraz właściciel sprzedaje mieszkanie i dał wypowiedzenie umowy najmu mieszkania do podpisania powołując się na ten art. 673 kc ...
Odrzucenie długów
Mam takie pytanie. Moja teściowa zmarła pod koniec roku, po czym zostawiła długi(odrzucili wszyscy najbliżsi), ale matka zmarłej nie, czy ona miała też te pierwsze pół roku, czy pół roku od odrzucenia wszystkich najbliższych(liczę w tym dzieci i męża zmarłej), teraz drugie pytanie, rodzeństwo zmarłej grozi sądem rodzinę, że oni nie będą zrzekać się spadku,że mamy wszystko spłacić itp....

Wyszukiwarka