Czy jest możliwość rozwiązania umowy z PGE? Lub zmiany taryfy?

Dziś podpisałam umowę o prąd budowlany przez niestety moją nie uwagę i wprowadzenie mnie w błąd
niestety nie mam jak tego udowodnić brak świadków.
Czy jest możliwość rozwiązania umowy z PGE? Lub zmiany taryfy?
Umowa podpisana w siedzibie PGE.
Czy PGE może wymagać ode mnie żebym miała prąd budowlany czyli taryfę C11 która jest dla firm jeśli na działce stoi budynek stan surowy otwarty ale ze względu na sytuację z inflacja budowa na razie jest wstrzymana na czas nie określony a działka będzie wykorzystywana jako rekreacyjna znajduje sie na niej kemping, oraz kontener gdzie mamy zrobione miejsce na lato to spania i kuchnie obecnie. Z tego powodu chcieliśmy prąd docelowy, pani w PGE była informowana o tym, i zapewniała mnie że taryfa będzie g11 niestety zrobiło się zamieszanie z dziećmi i inna klientka i nie sprawdziłam tego na miejscu, dopiero w domu.
Tak wiem mój błąd
anonim cytuj
25-11-2022
A na czym polegało to wprowadzenie w błąd?
 
anonim cytuj
26-11-2022
To że taryfa będzie g11 a jest c11
 
anonim cytuj
26-11-2022
No nie, to nie jest wprowadzenie w błąd. To akurat jest Pani nieuwaga. Co na to PGE?
 
anonim cytuj
26-11-2022
W rozmowie była mowa o taryfie g11 docelowa a w umowie mam c11 tz. budowlaną która jest taryfą dla przedsiębiorców.
Dziś już było zamknięte i infolinie nie czynne jutro będę się z nimi kontaktować
 
anonim cytuj
26-11-2022
No to proszę się skontaktować. Podejrzewam zwykły błąd ludzki. Literki c i g są dość blisko na klawiaturze, ponadto zapewne w systemie też są blisko. Proszę przedstawić sytuacje i zobaczyć co oni na to.
 
anonim cytuj
26-11-2022
dobrze. Na tą chwilę dziękuję w razie co będę sie odzywać pod postem
 
anonim cytuj
26-11-2022
Na drugi raz prosze czytać co Pani podpisuje. Błędna taryfa prądu to "małe miki" przy tym w co można się wmanewrować.
 
anonim cytuj
27-11-2022
Niestety pani dziś mi powiedziała że nie ma możliwości zmiany taryfy bo dom jest w budowie. Można próbować pisać wnioski o zmianę taryfy( tak też zrobiłam) ale prawdopodobnie nic to nie da. Czy jest jakiś przepis który mówi że taryfa C11 dla firm nie może być stosowana u osób prywatnych?
 
anonim cytuj
27-11-2022

Sugerowane Tematy

Ślub z nieletnią
Mam 26 lat dziewczyna jeszcze 17 lat. 18-nastkę kończy dopiero 15 lipca, matka dziewczyny nie zgadza się na ślub w sądzie co mamy robić bym miał nad nią opiekę, mamy wspólnego syna co, do którego mam pełne prawa rodzicielskie, zależy mi na tym bym miał nad nią opiekę, gdyż do urodzin siedzi w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej. ...
Urlop macierzyński, w tym czasie podwyżki które mnie ominęły. Czy mogę ubiegać się o wyrównanie stawki?
Witam. Pracuje w firmie 8 lat. Ostatni rok bylam na macierzyńskim. W tym czasie były podwyżki, które mnie ominęły. Po powrocie poszłam o wyrównanie stawki do wysokości stawki pracowników, którzy mają przepracowane podobne lata na tym samym stanowisku. Usłyszałam od szefa odpowiedź " w ostatnim roku nie przyczyniła się Pani do rozwoju firmy." Zaznaczę, że moja stawka równa jest z osobami, które pracują od roku. Czy taka odpowiedź szef...
Auto bez OC, złomowanie.
Jak uporządkować sprawę auta bez OC. Auto jest niesprawne , stoi od kilku lat . Chcę to wyprostować a auto wyrejestrować i zezłomować . Znajduję w Internecie sprzeczne informacje ile lat wstecz takie ubezpieczenie można/trzeba opłacić .Gdzie i jak to zgłosić , aby koszt był jak najmniejszy , czy istnieje jakaś forma " czynnego żalu " tak aby zapłacić tylko zaległe opłaty bez ewentualnej kary/mandatu ?...
Darowizna za życia a zachowek.
Mam pytanie odnośnie zachowku. Sytuacja przedstawia się następująco, pewna osoba dostała darowiznę (dom z działką )od ojca jak jeszcze żył, na mocy aktu notarialnego. Teraz dwa lata po jego śmierci, czy rodzeństwo obdarowanej może się ubiegać o zwrot należności na mocy dochowku za ojca. Ojciec nie zostawił testamentu po sobie ani nic więcej z rzeczy które można dziedziczyć. Dom był ojca rodzinnym domem który był wyłącznym właścicielem z pominięc...

Wyszukiwarka