1. Rada wybierana jest na okres kadencji ławników Sądu Najwyższego. W przypadku zmniejszenia liczby członków Rady, przeprowadza się wybory uzupełniające. Przepis § 3 stosuje się odpowiednio. 2. Przewodniczący sporządza sprawozdanie końcowe z realizacji zadań Rady w danej kadencji, które przedstawia na ostatnim posiedzeniu tej Rady. 3. Po ostatnim posiedzeniu Rady w danej kadencji, przewodniczący przekazuje dokumentację Rady, w tym proto- koły z jej posiedzeń, Pierwszemu Prezesowi Sądu Najwyższego.