Podpisy na aktach notarialnych i poświadczonych dokumentach są
składane w obecności notariusza. Jeżeli podpis na poświadczonym dokumencie był
złożony nie w obecności notariusza, osoba, która podpisała, powinna uznać przed
notariuszem złożony podpis za własnoręczny. Okoliczność tę notariusz zaznacza
w sporządzonym dokumencie.