Treść przepisu
§ 11
1. Komisja egzaminacyjna może zaliczyć poprzednio zdane egzaminy eksternistyczne z zakresu obowiązko- wych zajęć edukacyjnych z zakresu danego typu szkoły artystycznej lub zrealizowane w szkole lub uczelni zajęcia eduka- cyjne w zakresie odpowiadającym zajęciom edukacyjnym objętym egzaminami eksternistycznymi. 2. Egzaminy eksternistyczne lub zajęcia edukacyjne, o których mowa w ust. 1, zalicza się na podstawie odpowiednio odpisu protokołu egzaminów eksternistycznych, świadectwa promocyjnego, indeksu, świadectwa ukończenia szkoły, dy- plomu ukończenia szkoły artystycznej lub dyplomu ukończenia studiów. 3. W przypadku zaliczenia egzaminów eksternistycznych lub zajęć edukacyjnych, o których mowa w ust. 1, w protokole egzaminów eksternistycznych, o którym mowa w § 13 ust. 4, jako oceny z egzaminów eksternistycznych z zakresu obowiązkowych zajęć edukacyjnych wpisuje się odpowiednio oceny uzyskane ze zdanego egzaminu eksterni- stycznego z tych zajęć lub zrealizowanych zajęć edukacyjnych, potwierdzone dokumentami, o których mowa w ust. 2. 4. Wniosek o zaliczenie egzaminu eksternistycznego lub zajęć edukacyjnych, o których mowa w ust. 1, można skła- dać do komisji egzaminacyjnej przez cały okres zdawania egzaminów eksternistycznych z zakresu obowiązkowych zajęć edukacyjnych.