Witam serdecznie !! Mam problem który nie dotyczy bezpośrednio mnie tylko mojej mamy i cioci. Jakieś 15 lat temu moja babcia przepisała mieszkanie w zamian za opiekę swojej córce, mając 3 córki przepisała tej która mieszka na miejscu. Dwie pozostałe córki nie miały nic przeciwko ponieważ mieszkają daleko i uznały że tak będzie sprawiedliwie. Ciocia moja gdy dostała mieszkanie od razu wtedy kiedy mogła przepisała je na swoją córkę czyli wnuczkę babci. Lata mijały babcia była samodzielna nie potrzebowała pomocy było wszystko dobrze. Od jakiegoś pół roku babcia coraz gorzej się czuje, ma 94 Lata nadal jest samodzielna ale obiadu nie ugotuje,Parkinsona ma leków sama sobie nie podzieli ani nie poda, pranie odpada zakupy też. Ogóle potrzebna jest jej pomoc. Ciocia która dostała mieszkanie nie poczuwa się do pomocy bo mieszkanie przepisała swojej córce. Córka cioci twierdzi że babcia ma córki i ona nie będzie się nią zajmować.. W konsekwencji moja mama i druga Ciocia które mieszkają daleko płacą Pani opiekunce która przychodzi babci pomóc w życiu codziennym. Pomagają w opłatach bo te są coraz wyższe a babcia ma małą emeryturę... Moje pytanie jest takie, czy można cofnąć darowiznę ???czy po tylu latach nie jest za późno??? Czy można egzekwować od cioci która dostała mieszkanie pomoc dla babci??? Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie i z góry dziękuję
Kochani mam pytanie
Czy wyjeżdżając na wakacje z dzieckiem muszę podać matce dokładny adres pobytu czy wystarczy nazwa miejscowości lub najbliższej okolicy.
Mam pełne prawo
Jesteśmy w trakcie rozwodu ok kilku lat
Matka lub ktoś na jej zlecenie hakuje mi mail
Szpieguje w necie, boję się że będę miał ogon cały czas za sobą, ma mnóstwo kasy i duże możliwości śledzenia mnie a ja chce z dzieckiem pobyć pouczyć się czegoś nowego tzn dziecko nauczy...
Mam problem z agentem nieruchomości, który zajmował się lub raczej miał zajmować sprzedażą mojej działki. Zrobił zdjęcia z drona ,wstawił ofertę sprzedaży na 2 portalach i w sumie na tym jego praca się skończyła. Nie mam żadnej umowy podpisanej. Pan wstawił ofertę na wyłączność . Chcę zakończyć tą niby współpracę, ponieważ nic się nie dzieje w kwestii sprzedaży, nie podoba mi się jego podejście i ciągły brak czasu na jakiekolwiek rozmowy , nawe...
Moja skarga dotyczy dyskryminacji w miejscu pracy oraz spraw związanych z urlopami. Pracuję w systemie zadaniowym 2 na 2 (dwa dni pracy dwa wolnego). Praca w ruchu ciągłym również w weekendy i święta.
Od początku doświadczam dyskryminacji. Nie mam dzieci i jako jedyny jestem singlem. Kiedy któregoś z pracowników nie ma, bo jest na urlopie lub L4, zmienia się grafik i jestem wrzucany na weekend, który akurat mam wolny wg grafiku.
W lipcu był...
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka pozwala szybko dostać się do poszukiwanego miejsca na stronie. Przykładowe frazy: