Pytanie użytkownika
Witam, proszę o pomoc.
Jakiś czas temu moja mam dostal nakaz sadowy plus odsetki. Został napisany sprzeciw od nakazu. Dlug został splacony w całości plus odsetki i koszty. Powód cofnął pozew, tylko nie wiadomomo czy w calości. Kuzyn napisał pismo o umorzenie sprawy i zeby ewentulane koszty sprawy w tym zastepstwa zwocił powod i zeby sprawa miala tryb niejawny.
Mama się nie chce stresować bo na logikę nie wiemy co mecenas napisał. wierzycielem w trakcie rozmowy telefonicznej powiedział, że już ze sprawa zakończona. Nie chcemy pisać o zwrot kosztów ponieważ nie chcemy dolewać oliwy do ognia. Chcemy jak najszybciej sprawę zakończyć. Co robić?
Jakiś czas temu moja mam dostal nakaz sadowy plus odsetki. Został napisany sprzeciw od nakazu. Dlug został splacony w całości plus odsetki i koszty. Powód cofnął pozew, tylko nie wiadomomo czy w calości. Kuzyn napisał pismo o umorzenie sprawy i zeby ewentulane koszty sprawy w tym zastepstwa zwocił powod i zeby sprawa miala tryb niejawny.
Mama się nie chce stresować bo na logikę nie wiemy co mecenas napisał. wierzycielem w trakcie rozmowy telefonicznej powiedział, że już ze sprawa zakończona. Nie chcemy pisać o zwrot kosztów ponieważ nie chcemy dolewać oliwy do ognia. Chcemy jak najszybciej sprawę zakończyć. Co robić?