Pytanie użytkownika
Mam pytanie, jak to jest z gwarancją przedłużoną po serwisie. Czy ona z automatu jest przedłużona czy jak to wygląda. Dokładnie chodzi o drzwi, a mianowicie wymieniany zamek. Był on w czasie gwarancji wymieniany kilka razy ciągle Pękala blaszka przez co drzwi się nie domykały do końca dopóki trwała gwarancja nie było problemu bo za każdym razem przyjeżdżał serwis i wymieniali na nowy. Teraz nam ta blaszka pękła tak że aż wypadła napisałam do serwisu ale mi odpowiedzieli że minął termin gwarancji i że tego nie uznają ( ale nie minął jeszcze rok od naprawy serwisowej) Czy jest jakaś podstawa prawną która mówi że po serwisie też jest jakiś okres gwarancji czy coś takiego.