Prawo Pracy 22-02-2023 6 odpowiedzi

Mobbing w pracy.

Pytanie użytkownika
Problem dotyczy kierowniczki mojej mamy.
Mam pracuje w laboratorium, od prawnie 30 lat.
Nowa kierowniczka niema pojęcia, wiedzy, ani kompetencji odnoście kierowania laboratorium.
Codziennie są jakieś problemy, zwala winę na innych, tuszuje afery swoich pupilków, fałszuje wyniki, zabroniła pracownikom korzystać z firmowego ekspresu, wyzywa pracowników, zaniża wypłaty niektórym osobom albo pomija je gdy są podwyżki.
Sytuacja jest nie do zniesienia.
Mama jest starsza osobą ta sytuacja źle na nią wpływa. Nie może nikomu nic powiedzieć na kierowniczkę, bo ta sprytnie przymila się do dyrektora.
Do tego dochodzi nie bezpieczeństwo wybuchu autoklawu który jest wadliwy i powinien zostać wymieniony ale kierowniczka nie chce tego zrobić. Twierdzi że pracownicy go psują.
Jak w tej sytuacji mogę pomoc mamie?
6 odpowiedzi
Odpowiedź
22-02-2023
To podchodzi trochę pod mobbing. Mama powinna jasno i wyraźnie powiedzieć kierowniczce, co jej nie nie podoba, najlepiej przy świadkach. Wtedy zobaczy reakcje. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, może podać pracodawcę do sądu.
Ale zanim to, to skupiłaby się też na tym niebezpieczeństwie. To można zgłosić do PIPu. Tutaj chodzi o zdrowie i życie, więc powinni szybko zareagować
Odpowiedź
22-02-2023
Pracownicy są podzieleni - jedni się boją i sami są nękani a drudzy mają układ z kierowniczka.
Wszyscy doskonale widzą i wiedzą co robi ta osoba.
Kierownicza to psychiczna osoba, podlizująca się osobom nad nią przez co ma układy.
Mama boi się że jak się przeciwstawi to kierownicza w zemście zwali na nią winę za coś czego nie zrobiła, bo tak ta osoba robi.
Czy zgłoszenie do PIPu może być anonimowe?
Odpowiedź
22-02-2023
PIP nie wiem, ale dzwoniąc tam można zapytać,
Mam nadzieję, że wszystko się rozwiąże pozytywnie dla Twojej mamy.
Odpowiedź
22-02-2023
Ja bym kupiła dyktafon i bym zbierała dowody.
To w jaki sposób się zwraca do pracowników i ogólnie jaka jest atmosfera.
Odpowiedź
22-02-2023
Nie wiem, czy przypadkiem takie nagrywanie bez zgody byłoby być później wykorzystane jako dowód.
Odpowiedź
22-02-2023
No ale człowiek byłby chociaż bardziej wiarygodny i nikt by nie zarzucił coś w stylu a przesadzasz albo weź leki bo masz paranoję.

Twoja odpowiedź

Dodaj odpowiedź do wątku

Podobne pytania

Wątki z tej samej kategorii

Prawo pracy 04-05-2025
L4 po ustaniu zatrudnienia

Czy pracownik, który rozwiązuje umowę na czas nieokreślony z zachowaniem okresu wypowiedzenia, w czasie którego przebywa na zwolni...

22 odpowiedzi 04-05-2025
Prawo pracy 11-12-2022
Wynagrodzenie na L4

Chciałem zapytać czy istnieje jakaś możliwość aby pracodawca (firma państwowa) wypłaciła pracownikowi mniejszą niż 80% pensji za d...

21 odpowiedzi 11-12-2022
Prawo pracy 14-12-2022
Wymuszony bezpłatny urlop przez pracodawce.

Zatrudniłem się poprzez urząd pracy. Pracuje prawie rok w tej firmie. Jak wiadomo pracodawca dostaje pieniądze za pracownika z up ...

21 odpowiedzi 14-12-2022