Porozumienie ze względu na reorganizację

W związku z reorganizacją wystąpiłam do przełożonego o możliwość rozwiązania ze mną umowy za porozumieniem z odprawą.
Pracodawca zwolnił w ten sposób 7 osób.
Ja niby pracę, inne zadania mam zapewnione, ale chciałabym móc też w podobny sposób odejść z firmy.

Jak podpisałabym porozumienie w lutym i byłabym w pracy do końca lutego to przy porozumieniu bez świadczenia pracy mam 3 mce (które mam przy wypowiedzeniu), za które pieniądze bym dostała (marzec do maj) plus potem dwa miesiące odprawa (czerwiec-lipiec).

Ale zakładam też, że jeśli firma pójdzie mi na rękę z porozumieniem to np. nie puszczą mnie wolno od marca tylko, że marzec jeszcze będę.
Co wtedy? Czy już w lutym możemy podpisać porozumienie (dla mojej pewności), że jeden miesiąc z trzech z wypowiedzenia będę pracować (marzec), a kolejne dwa (kwiecień-maj) już bez świadczenia pracy plus dwa odprawy (czerwiec-lipiec)?
Czy takie zapisy przy porozumieniu ze względu na restrukturyzację/reorganizację można zastosować?

Coś na zasadzie spotkania się w połowie drogi.

Czy w ogóle stosuje się tego typu porozumienie, ale że to pracownik o to prosi?

anonim cytuj
05-02-2023
Pracodawca i pracownik mogą rozwiązać umowę o pracę za porozumieniem, jeśli obie strony wyrażą na to zgodę. W takim przypadku okres wypowiedzenia nie jest wymagany. W takiej sytuacji, jeśli obie strony się zgodzą, można zastosować porozumienie, w którym ustala się np. okres wypowiedzenia i wysokość odprawy. W przypadku restrukturyzacji lub reorganizacji, takie porozumienie jest jak najbardziej możliwe.

W przypadku, gdy porozumienie zostanie podpisane, warto dokładnie sprawdzić, czy jego treść jest zgodna z prawem pracy, aby uniknąć nieporozumień lub potencjalnych problemów później.
+1  
anonim cytuj
05-02-2023
czyli nie trzeba stosowac przepisow o wypowiedzeniu jesli sie pracodawca z pracownikiem dogada?
 
anonim cytuj
05-02-2023
Tak, w przypadku rozwiązania umowy o pracę za porozumieniem, okres wypowiedzenia nie jest wymagany. Obie strony muszą jednak wyrazić na to zgodę i podpisać stosowne porozumienie. Wszystkie uzgodnienia muszą być zgodne z prawem pracy, w tym z przepisami dotyczącymi m.in. wysokości odprawy.
 
anonim cytuj
05-02-2023
wysokoscia odprawy? czyli co?

+1  
anonim cytuj
05-02-2023
Odprawa to kwota pieniężna, którą pracodawca wypłaca pracownikowi w związku z rozwiązaniem umowy o pracę. Wysokość odprawy nie jest określona w przepisach prawnych i zależy od uzgodnień między stronami. Warto jednak pamiętać, że odprawa powinna być wypłacona w sposób uczciwy i równy, nie może też naruszać przepisów o ochronie danych osobowych. W szczególności oznacza to, że informacje dotyczące wysokości i warunków wypłaty odprawy powinny być traktowane jako dane wrażliwe i objęte tajemnicą. Pracodawca powinien zadbać o to, aby te informacje nie zostały ujawnione osobom trzecim bez zgody pracownika.
+1  
anonim cytuj
05-02-2023
Przed rozpoczęciem negocjacji w sprawie wypowiedzenia należy znać swoje prawa i obowiązki wynikające w szczególności z kodeksu pracy. Warto mieć świadomość, jakie świadczenia przysługują w razie rozwiązania umowy o pracę i jakie są warunki, które muszą zostać spełnione, aby wypowiedzenie było ważne.

Poza tym, warto przemyśleć własne oczekiwania i potrzeby w związku z rozwiązaniem umowy o pracę, aby mieć jasno określony cel i argumenty podczas negocjacji. Jeśli jest to możliwe, warto również uzyskać poradę prawną, aby mieć pewność, że wszystko jest zgodne z prawem.
 
anonim cytuj
05-02-2023

Serdecznie dziękuję.
Jeszcze dopytam, czy pomimo tego, że pracodawca ma dla mnie inne zajęcia w ramach etatu, to czy jest szansa, że zgodzi się na porozumienie? Wiem, że może mi też przedstawić warunki zmieniające moją umowę i że mogę lecz nie muszę jej przyjąć. Wtedy też ma zastosowanie okres wypowiedzenia, w moim przypadku są to 3 miesiące. Czy jeśli zaistniałaby okoliczność, że jednak nie porozumienie tylko zmiana umowy to czy mogę jej nie przyjąć i poprosić o 1 miesiąc wypowiedzenia? Rozumiem, że to jest tylko dobra wola pracodawcy, tak jak to by było w przypadku kiedy to pracownik składa wypowiedzenie i prosi o skrócenie okresu wypowiedzenia.
 
anonim cytuj
05-02-2023

Sugerowane Tematy

Złamanie zakazu ze znaku B-36 (zakaz zatrzymywania się). Czy Straż Miejska ma obowiązek udokumentować wykroczenie w postaci zdjęcia?
Szanowni Państwo, Dostałem pismo od Straży Miejskiej („SM”) za złamanie zakazu ze znaku B-36 (zakaz zatrzymywania się) z żądaniem wskazania kierującego pojazdem w dniu popełnienia wykroczenia. Ponieważ we wskazanym przez SM miejscu ciężko doszukać mi się miejsca w którym samochód mógłby zostać nieprawidłowo zaparkowany, chciałem zażądać przedstawienia jakiejś dokumentacji zdjęciowej dowodzącej nieprawidłowo zaparkowanego pojazdu. Pytania: a) c...
Zwolnienie chorobowe.
Jeśli uzyskałam zwolnienie chorobowe w trakcie zatrudnienia, ale podczas zwolnienia nastąpił koniec zatrudnienia to czy zwolnienie chorobowe może być przedłużone pod koniec trwania obecnego?...
Koniec umowy najmu.
Moja siostra wynajmuje mieszkanie od 2 lat w jednym miejscu. 8.01 skończyła się umowa i właściciel przedłużył na kolejne 2 lata. Wczoraj właściciel napisał jej smsa ze ma 2 dni na wyprowadzkę bo chce wyremontować i sprzedać mieszkanie. Na umowie ma okres wypowiedzenia najmu 30 dni. Siostra ma 2 dzieci. Nie znajdzie mieszkania tak szybko. Co w takiej sytuacji zrobić? Ma opłacone za miesiąc styczeń....
urlop na żądanie
Cześć, mam pytanie odnośnie urlopu na żądanie. Z tego co wiem to osobie zatrudnionej o umowę o pracę, przysługują 4 dni urlopu na żądanie. Czy można taki urlop wziąć za jednym razem, czyli wszystkie 4? Czy musi być pomiędzy tym jakiś odstęp czasowy? Oraz czy szef mógłby zwolnić z pracy za takie zachowanie? Sytuacja dotyczy np. końca roku (sylwester), szef może być oporny by dać urlop z powodu dużego ruchu w firmie. Więc czy wtedy można wziąć ur...

Wyszukiwarka