W jaki sposób mogę naprawić swoją historię kredytową?

Witam! Mam duży problem:( Kiedyś miałem pożyczkę dużo po terminie i po jej spłacie spróbowałem złożyć nowy wniosek ale mam odmowę. Wszystkie online chwilówki nie chcą mi udzielić pożyczkę. Ma ktoś informację jak mogę naprawić swoją historię?
anonim cytuj
19-01-2023
Miałem ten sam problem, kiedy zacząłem szukać rozwiązania natknąłem się na wielu oszustów obiecujących poprawę historii kredytowej. Za jakiś czas znalazłem serwis scorector i dział obłsugi wyjaśnił wszystko w łatwy do zrozumienia sposób i obliczył termin naprawy
+1  
anonim cytuj
24-01-2023
Jestem zachwycony występem Scorectora. Dzięki nim udało mi się uporać z zadłużeniem i przywrócić stabilność finansową.
 
anonim cytuj
20-03-2024
Jestem zachwycony występem Scorectora. Dzięki nim udało mi się uporać z zadłużeniem i przywrócić stabilność finansową.
 
anonim cytuj
20-03-2024
Jestem zachwycony występem Scorectora. Dzięki nim udało mi się uporać z zadłużeniem i przywrócić stabilność finansową.
 
anonim cytuj
20-03-2024
Jestem zachwycony występem Scorectora. Dzięki nim udało mi się uporać z zadłużeniem i przywrócić stabilność finansową.
 
anonim cytuj
20-03-2024
Jestem zachwycony występem Scorectora. Dzięki nim udało mi się uporać z zadłużeniem i przywrócić stabilność finansową.
 
anonim cytuj
20-03-2024
Jestem zachwycony występem Scorectora. Dzięki nim udało mi się uporać z zadłużeniem i przywrócić stabilność finansową.
 
anonim cytuj
20-03-2024
Jestem zachwycony występem Scorectora. Dzięki nim udało mi się uporać z zadłużeniem i przywrócić stabilność finansową.
 
anonim cytuj
20-03-2024
Jestem zachwycony występem Scorectora. Dzięki nim udało mi się uporać z zadłużeniem i przywrócić stabilność finansową.
 
anonim cytuj
20-03-2024

Sugerowane Tematy

Kilka pytań odnosnie spadku
Mam kilka pytań odnośnie spadku. Mój mąż ma dużo długów, w tym alimentacyjny. Jest osobą nieodpowiedzialną finansowo, ciągle robi kolejne długi (porada o zmianie męża albo "widziały galy co braly" jest zbędna, człowiek czasem nie wie w co się pakuje...). Nie wiem jak planuje płacić w przyszłości alimenty swojej eks, ale mogę zgadywać, że będzie to rosło, bo raz płaci jej a raz mówi, że nie ma pieniędzy i płaci tylko trochę. Mieszkamy...
Złożyłem zawiadomienie o przestępstwie z art. 161 2kk, prokurator wydał postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia.
Dzień dobry, złożyłem zawiadomienie o przestępstwie z art. 161 2kk, prokurator wydał postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia, napisałem zażalenie do prokuratury i sąd na posiedzeniu podtrzymuje decyzję prokuratora, a ja jestem pewien że osoba wiedziała o tym że jest na coś chora ale mi o tym nie powiedziała, co w tej sytuacji powinienem zrobić? pozdrawiam...
Kto może brać udział w przesłuchaniu podejrzanego?
Jestem osobą leczącą się na zaburzenia lękowo- depresyjne. Dostałem wezwanie na Policję w charakterze podejrzanego. Moje pytanie: czy w trakcie przesłuchania może mi towarzyszyć żona, chodzi o to żeby była w pomieszczeniu i jej obecność wspierała mnie emocjonalnie. Jak to załatwić formalnie ?...
Najem lokalu a podatek od nieruchomości.
Mam pytanie, czy jako wynajmująca dom mam obowiązek płacenia podatku rocznego od nieruchomości, którą wynajmuje ?...

Wyszukiwarka