Kontakt ojca z córką

Witam.
Corka ma ustalone kontakty z ojcem na sali zabaw 3 razy w miesiacu i przy odpowiedniej pogodzie moze zabierac ja na spacer. Corka nie widziala swojego ojca 2 lata gdyz siedzial w wiezieniu za grozby do mnie i ma rowniez zakaz zblizania sie do mnie.corka nie chce isc do ojca a sala zabaw jest zamknieta z powodu pandemi.
Moje pytanie, czy cos mi grozi jesli nie dowoze corki na widzenia gdyz sala zabaw jest zamknieta a corka nie chce isc?
anonim cytuj
03-12-2020
Jeśli macie państwo ustalone kontakty przez Sąd , a sądząc po poście że tak. Ojciec dziecka , w razie nie realizowania przez panią kontaktów ,ma prawo wniesc wniosek o pani ukaranie .
 
anonim cytuj
03-12-2020
nawet jesli sala zabaw jest zamknieta?
 
anonim cytuj
03-12-2020
Można iśc na jakiś kompromis... Można się w inny sposób dogadać. A jeśli nie można, to trZeba złożyć wniosek do sądu o zmianę kontaktów ale do czasu nowego postanowienia ,obecne trzeba realizować.
 
anonim cytuj
03-12-2020
Pytanie było czy coś pani grozi . Tak więc powiem pani tak, grozi pani sprawa o nie przestrzeganie ugody bądź postanowienia. Może pani zostać ukarana np. finansowo.
 
anonim cytuj
03-12-2020
Jeżeli macie państwo ustalone kontakty tylko i wyłącznie na sali zabaw to w tej chwili nie mogą one być realizowane z wiadomych przyczyn zależy jaki ma pani postanowienie.
 
anonim cytuj
03-12-2020
mamy na konkretnej sali zabaw w wyroku, nawet nazwa sali wpisana
 
anonim cytuj
03-12-2020
To jeżeli tak pani ma i w tej chwili są zamknięte to nie musi się pani martwić z wiadomych powodów sale są zamknięte i kontakty nie mogą być realizowane nic pani nie grozi
 
anonim cytuj
03-12-2020
Czyżby? Przy odpowiedniej pogodzie ojciec może zabierać dziecko na spacer .
 
anonim cytuj
03-12-2020
Ja tu odniosłam się do sali zabaw jeżeli chodzi o kontakty jeżeli chodzi o spacer to już tu kwestia porozumienia
 
anonim cytuj
03-12-2020
Jednym z obowiązków rodzica sprawującego bezpośrednią opiekę nad dzieckiem jest przygotowanie go do spotkania z drugim rodzicem. Dotyczy to np. odpowiedniego ubrania ale także psychicznego przygotowania dziecka. Dlatego, dla dobra dziecka, powinna pani zrobić wszystko, żeby dziecko spotkało się z ojcem. Jeśli plac zabaw jest zamknięty, to wykorzystać ten czas na spacer.
 
anonim cytuj
03-12-2020

Sugerowane Tematy

Zwolnienie z pracy w dobie pandemii
Dzień dobry, mam pytanie odnośnie zwolnienia się z pracy mailowo w dobie pandemii (umowa o pracę). Obecnie cała firma pracuje zdalnie i aktualnie nie mam możliwości dać wypowiedzenia bezpośrednio swojemu szefowi. Z tego co zdążyłam dowiedzieć się z internetu, forma taka jest poprawna tylko w przypadku, gdy dokument wypowiedzenia zawarty w mailu posiada kwalifikowany podpis elektroniczny. Jakie są ewentualne konsekwencje przesłania wypowiedzenia p...
Okres wypowiedzenia
Witam, chciałabym się dowiedzieć o okresie wypowiedzenia. Pracowałam u jednego pracodawcy od marca 2019 do początku kwietnia 2020 roku(umowa na czas określony) przez lockdown była przerwa pomiędzy umowami i kolejną podpisałam 18 maja 2020 na pół etatu również na czas określony (18 miesięcy). Chce złożyć wypowiedzenie, ile wynosi okres wypowiedzenia?...
Czy jak wygram sprawę, to mogę się starać o zwrot kosztów, które poniosłam?
Czy jak wygram sprawę, to mogę się starać o zwrot kosztów, które poniosłam, czyli adwokata? Jaka jest szansa? Czy to ciężko odzyskać? Ciemna jestem w tych sprawach....
Czy należy mi się renta po zmarłym ojcu?
Dzień dobry, Czy po śmierci taty, jeżeli mama dostaje rentę po zmarłym ojcu, dziecko do 26r.z, które się uczy również ma prawo do renty? ...

Wyszukiwarka