1. Zmiana warunków emisji wymaga uchwały zgromadzenia
obligatariuszy oraz zgody emitenta. Warunki emisji mogą zostać zmienione również
w następstwie jednobrzmiących porozumień zawartych przez emitenta z każdym
z obligatariuszy.
2. Emitent może jednostronnie zmienić warunki emisji w zakresie wskazanym w
art. 6 ust. 2 pkt 6 oraz w zakresie zmiany wynikającej z działań, o których mowa w
art. 84 ust. 2 pkt 1, chyba że warunki emisji stanowią inaczej.