1. Z prac komisji sporządza się protokoły, w których dokumentuje się przebieg czynności dokonanych przez ko- misję. 2. Zaprotokołowania wymaga w szczególności:
1) przeprowadzenie części pisemnej egzaminu wraz z czynnościami mającymi na celu zachowanie zasady anonimowości oraz sprawdzenie prac pisemnych;
2) ustalenie wyników egzaminu oraz otwarcie kopert zawierających imiona i nazwiska przystępujących do tej części egzaminu;
3) przeprowadzenie części ustnej egzaminu wraz z ustaleniem wyników egzaminu. 3. Protokół podpisuje przewodniczący komisji oraz wszyscy członkowie komisji, którzy brali udział w czynnościach objętych protokołem.