1. Dane dotyczące ilości wodoru odnawialnego rejestruje się w książce rejestrowej z ponumerowanymi kartami dziennymi albo z zastosowaniem elektronicznego systemu przetwarzania danych. 2. Rejestrację danych, o których mowa w ust. 1, w książce rejestrowej z ponumerowanymi kartami dziennymi prowadzi się w następujący sposób:
1) każdą pozycję rejestrowanych danych, po dokonaniu wpisu, podkreśla się poziomą linią i potwierdza się podpisem osoby rejestrującej;
2) poprawki wprowadza się w sposób umożliwiający odczytanie poprawionego lub skreślonego wpisu i potwierdza się podpisem osoby rejestrującej. 3. Rejestrację danych, o których mowa w ust. 1, z zastosowaniem elektronicznego systemu przetwarzania danych pro- wadzi się w sposób:
1) chronologiczny;
1) Minister Klimatu i Środowiska kieruje działem administracji rządowej – klimat, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 grudnia 2023 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Klimatu i Środowiska (Dz. U. poz. 2726).
2) Niniejsze rozporządzenie zostało notyfikowane Komisji Europejskiej w dniu 6 listopada 2023 r. pod numerem 2023/0623/PL, zgodnie z § 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 grudnia 2002 r. w sprawie sposobu funkcjonowania krajowego systemu notyfikacji norm i aktów prawnych (Dz. U. poz. 2039 oraz z 2004 r. poz. 597), które wdraża dyrektywę (UE) 2015/1535 Parlamentu Europej- skiego i Rady z dnia 9 września 2015 r. ustanawiającą procedurę udzielania informacji w dziedzinie przepisów technicznych oraz zasad dotyczących usług społeczeństwa informacyjnego (ujednolicenie) (Dz. Urz. UE L 241 z 17.09.2015, str. 1). DU Pozycja XXX DPRŚ.555.296.2023 (word) JS lamanie: Dziennik Ustaw –2– Poz. 286
2) umożliwiający:
a) wgląd do treści dokonywanych wpisów oraz ochronę przechowywanych danych przed usunięciem lub zniekształ- ceniem,
b) sporządzanie wydruków za każdy dzień.