Formularz zgłoszenia rozbiórki, w tym w formie dokumentu elektronicznego w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, określony w załączniku do rozporządzenia stosuje się do zgłoszeń rozbiórki dokonywanych od dnia wejścia w życie rozporządzenia.