W przypadku niedoprowadzenia nieletniego do ośrodka w ciągu miesiąca od dnia wskazania tego ośrodka przez komisję, dyrektor ośrodka:
1) zawiadamia o tym komisję oraz sąd rodzinny;
2) przesyła do komisji dokumentację nieletniego, o której mowa w § 7 ust. 1.
Treść przepisu