Czy praca młodocianego wlicza się do stażu pracy?

Przez 3 lata byłem zatrudniony jako pracownik młodociany. Były to same praktyki bez szkoły średniej. Praktyki ukończyłem i otrzymałem świadectwo czeladnicze. Do szkoły średniej poszedłem po zakończeniu praktyk. Od tego czasu przez 7 lat pracowałem u jednego pracodawcy a ostanie dwa lata pracuje u obecnego pracodawcy. Czy w takiej sytuacji mój staż pracy wynosi 9 czy 12 lat? Pytam się ponieważ na ten rok otrzymałem 20 dni urlopu.
anonim cytuj
14-03-2024
Według tego co napisałeś 12 lat, ale dla pewności wypisz daty, a do stażu urlopowego nawet więcej.
-szkoła średnia
-prace w firmach
 
anonim cytuj
14-03-2024
Pracownik młodociany od 01.09.2007 r. do 28.02.2010
Szkoła średnia (zaoczna) od 2010 r. do 2013
Praca w firmach:
1. od 18.05.2013 - do 14.05.2019
2. od 24.05.2019 r. do 31.08.2020
3. od 13.06.2022 - aktualnie
Dane otrzymałem z wniosku US-7 z ZUSu
 
anonim cytuj
14-03-2024
Okres ukończonej nauki:
4 lata za szkołe średnią
Pozostałe okresy zaliczane
od do suma lat/ m-c/ dn
1 01.09.2007, sobota 28.02.2010, niedziela 2/6/0 tu masz świadectwo pracy
2 18.03.2013, poniedziałek 14.05.2019, wtorek 6/1/27
3 24.05.2019, piątek 31.08.2020, poniedziałek 1/3/8
4 13.06.2022, poniedziałek 11.03.2024, poniedziałek 1/8/28
Łączny staż pracy wynosi:
15 lat 8 miesięcy 3 dni
Tutaj będzie trzeba odliczyć okres pokrywający się nauki i pracy jeżeli się nakłada na siebie w 2013 r.
O wyrównanie urlopu możesz się starać do 3 lat wstecz
 
anonim cytuj
14-03-2024
Świadectwo pracy za praktyki posiadam. Szkołę średnią rozpocząłem już po zakończeniu praktyk. Nie byłem świadomy tego że praktyki wliczają się do stażu pracy i do wymiaru urlopu. Jutro zgłoszę się do kadr ze świadectwem za praktyki. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i poświęcony czas na rozwiązaniu mojego problemu.
 
anonim cytuj
14-03-2024

Sugerowane Tematy

Wada ukryta samochodu po zakupie.
Witam. Dwa miesiące temu kupiłam samochód. Przy zakupie samochodu właściciel zapewniał, że auto nigdy nie uczestniczyło w żadnej kolizji. Dziś po podłączeniu komputera do samochodu mechanik stwierdził, że auto bite. Sprawdzam auto w CarVertical ( wiem że miałam to zrobić przy zakupie, ale niestety, zaufałam sprzedawcy) i okazało się, że samochód miał dwa wypadki. Pytanie : czy mogę zwrócić samochód, jak to zrobić?...
Praca w systemie dwuzmianowym.
Dzień dobry,piszę z następującym problemem: od środy do dziś byłam na L4 (pracuje w trybie dwuzmianowym) ten tydzień wypadal mi na drugą zmianę. Dzis zostałam poinformowana przez kierownika,że od przyszłego tygodnia znowu mam druga zmianę. Zapytałam kierownika z jakiego powodu,na co otrzymałam odpowiedź,ze zachodzi taka potrzeba i szanowny kierownik nie musi mi się tłumaczyć. Czy kierownictwo ma takie prawo ? Dodam ze w regulaminie wewnątrzzakł...
Wniosek do sądu za odmowę przyjęcia mandatu.
Ile czasu ma policja na skierowanie wniosku do sądu za odmowę przyjęcia mandatu odmówiłem przyjęcia mandatu i mija ponad miesiąc i cisza nawet dzwoniłem do sądu nie wniesiono żadnej sprawy...
Brak ksiąg wieczystych
Chciałabym się dowiedzieć , czy w przypadku , gdy po śmierci jednego członka rodziny w tym przypadku taty, który był jedynym właścicielem mieszkania , które po jego śmierci przeszło na żonę oraz dwie córki , mieszkanie własnościowe, które nie miało ksiąg wieczystych. Czy jedna ze spadkobierców, mowa o żonie zmarłego może sama złożyć wniosek o księgi wieczyste , po czym swoją część przepisać na wnuka, syna jednej z córek?...

Wyszukiwarka