Ojciec dziecka nie ma sądownie ustalonych widzeń z dzieckiem.

Chciałbym się dowiedzieć czy, jeśli ojciec dziecka nie ma sądownie ustalonych widzeń z dzieckiem to czy muszę je wydawać ojcu wtedy kiedy on chce i na tak długo jak on chce. Dziecko ma 6 msc dziecko jest karmione piersią. Rzadko kiedy jest "na" butelce.
Jak dostaje 500+ to czy tata dziecka może nimi zarządzać? Wpływy są na moje konto.
Ale on stwierdził że skoro msc. mniej więcej wychodzi 500 zł na potrzeby małego to 500plus powinnam odkładać na konto małego.
anonim cytuj
03-11-2023
Nic nie musisz ewentualnie możesz :)Tym bardziej jest małe dziecko. Jeżeli ojciec zdecyduje o wezwaniu patrolu to proszę przyjadą spiszą notatkę i pojadą.
 
anonim cytuj
03-11-2023
Zabezpiecz miejsce sprawowania opieki przy Tobie.
 
anonim cytuj
03-11-2023
Polecam zawnioskować o ustalenie miejsca pobytu dziecka przy tobie i o ustalenie kontaktów dziecka z ojcem wtedy sąd zabezpieczy kontakty tak żeby było dobrze dla obu stron np. Przy twoim udziale albo bez ale na krótszy czas by nie kolidowało to z karmieniem. Najlepiej tez spróbować się dogadać i polecam mediatora i umowę spisać.
 
anonim cytuj
03-11-2023
Ojciec nie ma ustalonych spotkań więc jeżeli faktycznie mu nie zabraniasz spotkania przy tak małym dziecku powinny odbywać się w miarę możliwości. To nie jest tak że ojciec rano pisze że będzie o tej godzinie i masz się dostosować. Dobrze że ojciec chce spotkań, ale możecie ustalić że np. dzień wcześniej ustalacie godzinę spotkania. Tak aby nie kolidowało to z rozkładem drzemek dziecka czy karmieniem.
 
anonim cytuj
03-11-2023

Sugerowane Tematy

Czy przysługuje mi zasiłek opiekuńczy na zdrowe dziecko
Zasiłek opiekuńczy na zdrowe dziecko Czy przysługuje mi zasiłek opiekuńczy na dziecko 6letnie (chodzące do klasy 0) jeżeli drugi z opiekunów został powołany na 2 tygodnie rezerwy do wojska a ja nie jestem w stanie sprawować wtedy opieki nad dzieckiem gdyż pracuje w godzinach np. 4-12, 14.30-22.30 a kierownik nie zgodzi się na pracę w godzinach pracy świetlicy?...
Darowizna dla sąsiada.
W trójkę jesteśmy spadkobiercami działki o pow.95m2 .chcemy ta działkę podarować sąsiadowi żeby mógł powiększyć swoją działkę. Działka nasza jest nam nieprzydatna na co wskazuje jej powierzchnia. Moje pytanie korzystniej sprzedać za symboliczne pieniądze czy przekazać jako darowiznę .Chodzi mi o opłaty w US....
zakończenie współpracy
Witam. Koleżanka ma pewien problem. Pracuje w pewnej firmie prywatnej. Ma miesiąc do końca umowy. Wczoraj dostała lepiej płatną ofertę pracy, pod warunkiem że zacznie od poniedziałku. I tutaj jej pytanie. Czy jest możliwość zakończenia współpracy bez okresu wypowiedzenia? Tak jakby w trybie natychmiastowym? Szefowa nie chce się z nią dogadać wręcz grozi jej jakims odszkodowaniem......
zakup samochodu
witam, kupiłem samochód na poczatku maja i nie zgłaszałem kupna pojazdu, sprzedałem go we wrześniu koledze który także nie zgłosił zakupu, teraz odkupiłem ten samochód od kolegi i pojawia się problem, chciałbym zgłosić zakup i w sumie mógłbym pominąć ta umowę z kolegą ale wtedy mija ponad 180dni od zakupu, a jak jednak nie pominę to będzie problem w urzędzie jak dostarczę im 3 umowy?...

Wyszukiwarka