Czy kwarantanna obowiązuje przed wyniakami testu na Covid

Dzien dobry.Mam pytanie .Bylam dzis u lekarza z kaszlem juz na wstepie nawet prrzed badanien uskyszalam ze trzeba zrobic testy covidowe ,po zbadaniu okazalo sie ze zapalenie oskrzeli i dostalam antybiotyk.Na testy mam isc jutro w sobote miedzy 14a 16 i Pani doktor powiedziala ,ze do jutra mam miec kwarantanne a w poniedzialek beda dzwonic z wynikami .i teraz pytania
1 czy musze robic ten test obowiazkowo?
2 czy wszyscy domownicy maja kwarantanne ?
3 jak jutro przykladowo zrobie test to juz po 14stej nieobowiazuje mnie kwarantanna az do poniedzialku?wedkug nnie jest wiele niejasnosci bo skoro mam oskrzela to po co ten test na covid (na covid podobno nie ma antybiotyku) z Pania doktor nie dalo sie dogadac bo nie dala dojsc do slowa i jeszcze z pretensjami ,ze nie zaszczepilam sie to teraz bede chorowac.Prosze o odp na moje pytania i ewentualnie podstawy prawne z gory dziekuje
Sanepid zamkniety otwart dooiero w poniedzilek takbym do sanepidu zadzwonila.
anonim cytuj
04-10-2021
Kwarantanna do czasu otrzymania wyniku. Domownicy kwarantanny nie mają. Jeśli wynik okaże się pozytywny wówczas nakładana jest również kwarantanna na domowników.
 
anonim cytuj
04-10-2021

Sugerowane Tematy

Pozew przeciw byłemu pracodawcy
Wystosowałem pozew przeciw byłemu pracodawcy o zapłatę zaległego wynagrodzenia. Otrzymałem pismo z kancelarii adwokackiej reprezentującej owego pracodawcę, w którym pozwana (pełnomocnik pracodawcy) uznaje moje roszczenia oraz proponuje UGODĘ (wypłatę zaleglego wynagrodzenia bez odszkodowania w terminie do 2 miesięcy). Czy warto przystać na tę ugodę, jeśli pracodawca od wielu miesięcy obiecuje wypłacenie zaległości nie realizując tych obietn...
Komornik
Czy komornik może zabrać wynagrodzenie bez wcześniejszej informacji? ...
Pozostawione rzeczy po eksmisji.
Witam. Moja mama zrobiła mojemu ojcu eksmisję prawie 4 lata temu. Był komornik, bo wyprowadzać się nie chciał. Sęk w tym, że ma on dużo sprzętów muzycznych. Te sprzęty w dniu egzekucji eksmisji zostały wyniesione z pokoju, który zajmował i przeniesione tylko na dół do innego pokoju (błąd matki, bo nie wynajęła wtedy żadnego garażu na to) Ojciec dostał 4 miesiące na to, ,żeby swoje graty zabrać. Minęły prawie 4 lata a te rzeczy nadal zagracają pok...
Niejasności dotyczące podziału majątku po rozwodzie
Cześć, Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże zrozumieć co się dzieje. Otóż, jestem w trakcie rozwodu i muszę się zająć podziałem majątku. W naszym przypadku jest to bardziej skomplikowane, bo mamy wspólnie nabytą nieruchomość, a także nasz stary samochód, który kupiłem jeszcze przed ślubem. Nasza nieruchomość jest na kredyt hipoteczny. Zostało nam jeszcze sporo do spłaty, ale z drugiej strony już sporo wpłaciliśmy. Samochód jest stary, ale nadal ...

Wyszukiwarka