Rozporządzenie Ministra Finansów i Gospodarki w sprawie sposobu korzystania z systemu teleinformatycznego e-Doradca
§ 7
Rozporządzenie Ministra Finansów i Gospodarki z dnia 22 czerwca 2026 r. w sprawie sposobu korzystania z systemu teleinformatycznego e-Doradca
Stan aktu
Obowiązuje
Ostatnia zmiana
25.06.2026
Wejście w życie
brak danych
Treść przepisu
§ 7
Dokumenty wprowadza się do e-Doradcy w postaci:
1) elektronicznej albo
2) odwzorowania cyfrowego rozumianego jako dokument elektroniczny będący kopią elektroniczną dokumentu sporzą- dzonego w postaci papierowej.