Kilku uprawnionych do wniesienia skargi może w jednej sprawie
występować w roli skarżących, jeżeli ich skargi dotyczą tej samej decyzji,
postanowienia, innego aktu lub czynności albo bezczynności organu lub przewlekłego
prowadzenia postępowania.