1. Ochotnik zainteresowany kształceniem w ramach Szkoły Legii Akademickiej składa wniosek o przystąpienie do realizacji ochotniczego szkolenia wojskowego w ramach Szkoły Legii Akademickiej do dowolnie wybranego szefa wojskowego centrum rekrutacji. W przypadku wskazania we wniosku modułu podoficerskiego wniosek ten składa się za pośrednictwem uczelni, w której będzie realizowane szkolenie. Dziennik Ustaw –2– Poz. 1397 2. Wniosek zawiera:
1) imię i nazwisko ochotnika;
2) numer PESEL;
3) adres zameldowania i adres do korespondencji;
4) numer telefonu lub adres poczty elektronicznej;
5) wskazanie wojskowego centrum rekrutacji właściwego dla adresu zamieszkania ochotnika;
6) nazwę uczelni, w której ochotnik studiuje lub studiował, kierunek studiów, aktualny rok studiów, planowany rok ukończenia studiów, numer albumu;
7) wskazanie modułu kształcenia;
8) informację o karalności oraz informację o prowadzonych postępowania karnych;
9) informację o przystąpieniu lub nieprzystąpieniu do kwalifikacji wojskowej. 3. Do wniosku ochotnik może dołączyć dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.
Treść przepisu