1. Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szkolnym dzielą się na dwa semestry:
1) I semestr – od dnia rozpoczęcia zajęć dydaktyczno-wychowawczych we wrześniu do ostatniego powszedniego dnia stycznia, z wyjątkiem soboty;
2) II semestr – od pierwszego powszedniego dnia lutego, z wyjątkiem soboty, do dnia zakończenia rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych. 2. Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze są realizowane w ciągu sześciu dni tygodnia, z wyjątkiem dni świątecznych, zgodnie z arkuszem organizacji pracy szkoły.
Treść przepisu