Notariusze opłacają, na potrzeby organów samorządu notarialnego,
składki miesięczne, których wysokość ustala corocznie Krajowa Rada Notarialna.
Ponadto, stosownie do uchwał właściwych izb notarialnych, notariusze opłacają
składki na inne określone cele.