Celem postępowania dyscyplinarnego jest:
1) ustalenie, czy został popełniony czyn, za który funkcjonariusz ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną, zwany dalej „czynem”;
2) ustalenie, czy sprawcą czynu jest funkcjonariusz, przeciwko któremu zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne, zwany dalej „obwinionym”;
3) wyjaśnienie okoliczności i przyczyn popełnienia czynu w zakresie niezbędnym do ustalenia odpowiedzialności dys- cyplinarnej obwinionego;
4) zebranie i utrwalenie dowodów w sprawie;
5) wymierzenie obwinionemu kary dyscyplinarnej współmiernej do popełnionego przez niego czynu.