Zadłużenie w urzędzie skarbowym.

Witam, mężowi zajęli konto z urzędu skarbowego na ponad 8 tys. ze względu na długi jego matki, która nie opłaca podatku za budynki. Dodam, że mąż jest tam tylko zameldowany, nic nie jest na niego zapisane. Jest szansa odzyskać te pieniądze?
anonim cytuj
22-03-2024
Nie ma współwłasności?
 
anonim cytuj
22-03-2024
Faktycznie męża ojciec zmarł już dawno...
Tylko jeszcze jedna kwestia.. mąż ma dwójkę rodzeństwa... Siostra nie pracująca a brat pracujący i dlaczego tylko jego obciążyli?
 
anonim cytuj
22-03-2024
Jeśli zobowiązanie jest solidarne, wierzyciel może żądać jego spełnienia od wszystkich dłużników albo od tych, których sobie wybierze. Jak dłużnik spełni świadczenie, to ma potem roszczenie regresowe do pozostałych dłużników solidarnych.
 
anonim cytuj
22-03-2024
Obciążyli go dlatego ,że ma dochody. A czyje to było mieszkanie ? Jak matki i ojca to on dziedziczy po ojcu jeżeli się nie zrzekł.
 
anonim cytuj
22-03-2024
Matki i ojca. Tylko jego ojciec zmarł jak on miał 15 lat... Czyli jakie podjąć dalsze kroki? Czy jest sens cokolwiek robić? Jak żądać nawet części spłaty od rodzeństwa i matki?
 
anonim cytuj
22-03-2024
Zapłacić podatek a potem dochodzić na drodze cywilnej od pozostałych.
 
anonim cytuj
22-03-2024

Sugerowane Tematy

Czy przysługują mi 2 dni opieki nad zdrowym dzieckiem czy 1?
Dzień dobry, mam takie pytanie z zakresu kodeksu pracy. Otóż od czerwca pracuje na umowę o pracę. Czy przysługują mi 2 dni opieki nad zdrowym dzieckiem czy 1? Szefowa powiedziała, że przysługuje mi jeden ponieważ zaczęłam pracę w czerwcu, że 1 dzień to jest jakby na pół roku i drugi na drugie półrocze ? Czy to prawda?...
Licytacja mieszkania przez komornika.
Komornik zlicytował mieszkanie ,sąd wysłał do komornika zarządzenie o podział pieniędzy dwa miesiące temu. Pieniędzy jeszcze nie otrzymałam. Czy komornik ma jakiś termin podziału pieniędzy....
prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
Sprzedawca nie zwrócił pieniędzy w ciągu ustawowych 14 dni od daty odebrania przesyłki. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Chodzi o prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość....
Czy pracodawca może zwolnić z dnia na dzień?
Umowa o pracę na stałe, wypowiedzenie to okres 3 miesięcy i taki okres mnie interesuje. Czy firma może mnie zwolnić prędzej? Boje się, że po prostu któregoś dnia podam wypowiedzenie, stwierdzą że mogą mnie zwolnić z godziny na godzinę. Dzięki za informacje....

Wyszukiwarka