Jak dostarczyć rzeczy do aresztu śledczego?

Partner został zatrzymany w areszcie śledczym, jak dostarczyć mu ubrania czy golarki i inne środki czystości? Poprostu zrobić paczkę i przesłać do aresztu z jego danymi ? Może ktoś się orientuje co mogę zabrać na widzenie czy wtedy mogę przekazać mu np. znaczki pocztowe pieniądze?
anonim cytuj
05-12-2023
Pierwsze co przygotuj to kod do karty papuga można go kupić przez internet. Na pewno ktoś mu użyczy swojej żeby do ciebie zadzwonił i wtedy podasz mu kod. Póki co będzie pewnie na 2 tygodniowej celi "obserwacyjnej" i będzie miał 1 telefon dziennie jeśli będzie grzeczny. Odbieraj nawet najdziwniejsze numery które dzwonią. Jeżeli chodzi o paczki żywnościowe robi się je przez internet i trzeba wszystko dobrze wyliczyć i wybrać bo są chyba tylko 2 miesięcznie. Na paczkę z chemia czy innymi rzeczami on musi wypisać wniosek I jak go zatwierdza to wysyła go listem do ciebie. Jeśli nic się nie zmieniło. Na widzenie też musi cię wpisać ale wszystkie te przywileje nabędzie dopiero po odbyciu obserwacji i w nagrodę. Jeżeli chodzi o pieniądze to na stronie aresztu masz nr konta i możesz mu je wpłacać na imię i nazwisko i imię jego ojca. Tylko pamiętaj że on dostanie tylko połowę tego co mu wpłacisz resztę która się odłoży dostaje na wyjście. Że dwa znaczki i dwie koperty możesz mu włożyć do swojego listu powinno przejść i zaadresować na dane jak do przelewu plus adres aresztu.
 
anonim cytuj
05-12-2023
Nie ma jednego telefonu dziennie, tylko jeden na tydzień. Zmieniło się to od zeszłego roku, bodajże od października. Chyba że jest na P2, ale zanim dostanie grupę chwilę to trwa.
 
anonim cytuj
05-12-2023
Paczkę żywnościowa zrobisz na stronie "od paczki do paczki" lub na stronie danego aresztu . Z tego co się orientuję to do aresztu śledczego nie można robić paczek. Dopiero jeśli jest przeniesiony do zakładu karnego. Na paczkę chemiczna nie musi mieć talonu. Raz w miesiącu przysługuje. I też zrobisz ja na stronie. Na widzenie oprócz czystej kartki nic nie możesz wnieść. Talon na odzież jak już ktoś napisał musi Ci wysłać i wtedy Ty odeślesz.
 
anonim cytuj
05-12-2023

Sugerowane Tematy

Czy były partner ma prawo wycofać swoją pisemną zgodę dotyczącą dobra dziecka bez istotnego powodu?
Jestem po rozwodzie. Podjęliśmy razem z ex decyzję dot. prywatnej szkoły dla córki, podpisaliśmy umowę. Ex straszy mnie, że w każdej chwili może wycofać zgodę na szkołę (mamy wspólnie podejmować decyzję odnośnie szkoły córki, tak mamy w wyroku). Czy on ma prawo wycofać swoją zgodę bez istotnego powodu? Umowa podpisana na rok, czy w takim razie mogę się obawiać, że w ciągu roku zostanę bez szkoły dla córki bo ex się wycofa?...
Jak odzyskać zaległe alimenty?
Dobry wieczór, zaległość alimentacyjna u byłego partnera ok 150 tys. Pracuje na czarno, nie wiem gdzie przebywa. Komornik też nie jest w stanie nic zrobić. Co dalej robić?...
Koszty pochówku (umiera ojciec alkoholik, od lat bez kontaktu)
Dzień dobry , Chciałam zapytać jak to wygląda w sytuacji gdy umiera ojciec , alkoholik, od lat zero kontaktu z dziećmi. Zły człowiek. Kto pokrywa koszty pochówku. Będę wdzięczna za odpowiedź....
Pomówienie w Internecie.
Dzień dobry, znajoma osoba została pomówiona w Internecie tj. na Facebooku. Pomówienie zostało dokonane anonimowo i spowodowało znaczącą eskalacje tj. na podstawie postu powstał szereg artykułów na różnych portalach oraz w lokalnej gazecie. Post nie wskazuje jednoznacznie pomówionego ale zawiera bardzo dużo informacji pozwalających na powiązanie nienawistnego posta z osobą pomówioną. Post ma charakter wezwania do poszukiwania pomówionego za czyn...

Wyszukiwarka