W przypadku awarii urządzenia lub w przypadku przekroczenia określonych w instrukcji eksploatacji terminów wykonania pomiarów elektrycznych, o których mowa w § 13 ust. 3, eksploatujący wyłącza urządzenie z eksploatacji oraz:
1) odłącza urządzenie od sieci zasilającej; Dziennik Ustaw –3– Poz. 1316
2) oznacza urządzenie w sposób jednoznacznie wskazujący na wyłączenie urządzenia z eksploatacji;
3) odłącza zainstalowane w urządzeniu źródła energii elektrycznej, o ile występują.
Treść przepisu