Okresy służby funkcjonariuszy, którzy nie nabywają prawa do
zaopatrzenia emerytalnego na podstawie ustawy, oraz służby określonej w art. 13
ust. 2 uważa się za okres składkowy w myśl przepisów ustawy o emeryturach i rentach
z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.