Dyrektor instytutu Sieci, po zaopiniowaniu wniosku przez prezesa, składa go do ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki, zwanego dalej „ministrem”:
1) na elektroniczną skrzynkę podawczą;
2) w formie dokumentu elektronicznego opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym;
3) w terminie do dnia 15 października roku poprzedzającego rok, na który środki finansowe mają zostać przyznane.
Treść przepisu