1. W przypadku gdy rezultatem końcowym wykonania zadania lub zadań egzaminacyjnych jest wyrób lub usłu- ga, po zakończeniu części praktycznej egzaminu zawodowego zdający pozostawiają na swoich stanowiskach egzaminacyj- nych rezultaty końcowe wykonania zadania lub zadań egzaminacyjnych oraz związaną z nimi dokumentację i opuszczają miejsce przeprowadzania części praktycznej egzaminu zawodowego. 2. Egzaminator wchodzący w skład zespołu nadzorującego, w obecności pozostałych osób wchodzących w skład tego zespołu, wypełnia karty oceny zdających i ocenia:
1) jakość rezultatu końcowego – wyrobu lub usługi oraz związanej z nim dokumentacji pod względem spełnienia wyma- gań określonych w zadaniu lub zadaniach egzaminacyjnych;
2) jakość rezultatu pośredniego – w przypadku gdy jego ocena ma bezpośredni wpływ na ocenę jakości rezultatu koń- cowego, a nie jest możliwa po wykonaniu zadania lub zadań egzaminacyjnych;
3) przebieg wykonania zadania lub zadań egzaminacyjnych pod względem:
a) przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy,
b) zgodności z metodami lub technologiami właściwymi do wykonania zadania lub zadań egzaminacyjnych. 3. Przewodniczący zespołu nadzorującego lub upoważniony przez niego członek tego zespołu pakuje w miejscu prze- prowadzania części praktycznej egzaminu zawodowego wypełnione karty oceny zdających wraz z arkuszami egzaminacyj- nymi i dokumentacją związaną z rezultatem końcowym wykonania zadania lub zadań egzaminacyjnych do zwrotnych ko- pert i zakleja je w obecności pozostałych osób wchodzących w skład zespołu nadzorującego, a następnie przekazuje te koperty niezwłocznie przewodniczącemu zespołu egzaminacyjnego. 4. Przewodniczący zespołu egzaminacyjnego przechowuje i zabezpiecza koperty, o których mowa w ust. 3, a następ- nie przekazuje je okręgowej komisji egzaminacyjnej w terminie określonym i w sposób określony przez dyrektora tej ko- misji.