1. Na wydane przez komisję I instancji postanowienie o odmowie wznowienia postępowania przysługuje zaża- lenie do komisji II instancji. 2. Na wydane przez komisję II instancji postanowienie o odmowie wznowienia postępowania przysługuje zażalenie do komisji II instancji. Przepis § 37 ust. 2 stosuje się odpowiednio. 3. Zażalenie, o którym mowa w ust. 1 i 2, składa się w terminie 7 dni od dnia doręczenia postanowienia o odmowie wznowienia postępowania.