1. O wznowieniu postępowania dyscyplinarnego orzeka na posiedzeniu niejawnym komisja, która wydała orze- czenie kończące postępowanie. 2. W rozpatrywaniu wniosku o wznowienie postępowania dyscyplinarnego nie może uczestniczyć członek komisji, który brał udział w wydaniu orzeczenia kończącego postępowanie.