W zakładach o wzmożonym nadzorze wychowawczym:
1) w których realizuje się system wychowawczy resocjalizacyjny, liczba nieletnich w grupie wychowawczej i oddziale szkolnym nie może przekraczać 4;
2) w których realizuje się system wychowawczy resocjalizacyjno-rewalidacyjny, liczba nieletnich w grupie wycho- wawczej i oddziale szkolnym nie może przekraczać 4;
3) w których realizuje się system wychowawczy resocjalizacyjno-terapeutyczny, liczba nieletnich w grupie wychowaw- czej i oddziale szkolnym nie może przekraczać 4. Dziennik Ustaw –7– Poz. 1897
Treść przepisu