1. Opłatę płatną w ratach kwartalnych uiszcza się w terminach do końca lutego, maja, sierpnia i listopada roku, za który opłata jest należna. 2. Opłatę płatną w ratach półrocznych uiszcza się w terminach do końca lutego i do końca sierpnia roku, za który opłata jest należna.
1) Minister Cyfryzacji kieruje działem administracji rządowej – informatyzacja, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 grudnia 2023 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Cyfryzacji (Dz. U. poz. 2720). Dziennik Ustaw –2– Poz. 767 3. Opłatę płatną jednorazowo uiszcza się do końca sierpnia roku, za który opłata jest należna. 4. Jeżeli termin, o którym mowa w art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 12 lipca 2024 r. – Prawo komunikacji elektronicznej, upływa w trakcie trwania roku, za który opłata jest należna, opłatę uiszcza się w terminie do końca grudnia tego roku.
Treść przepisu