Formularz zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania obiektu budowlanego lub jego części, w tym w formie doku- mentu elektronicznego w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizują- cych zadania publiczne, określony w załączniku do rozporządzenia stosuje się do zgłoszeń zmiany sposobu użytkowania obiektu budowlanego lub jego części składanych od dnia wejścia w życie rozporządzenia.