Zniżki za uiszczenie opłat abonamentowych za używanie odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych z góry za okres dłuższy niż jeden miesiąc w roku kalendarzowym 2025 wynoszą:
1) za używanie odbiornika radiofonicznego:
a) 3,0 % miesięcznej opłaty za uiszczenie opłaty za dwa miesiące z góry,
b) 4,0 % miesięcznej opłaty za uiszczenie opłaty za trzy miesiące z góry,
c) 5,0 % miesięcznej opłaty za uiszczenie opłaty za sześć miesięcy z góry,
d) 10,0 % miesięcznej opłaty za uiszczenie opłaty za rok kalendarzowy z góry;
2) za używanie odbiornika telewizyjnego albo radiofonicznego i telewizyjnego:
a) 3,0 % miesięcznej opłaty za uiszczenie opłaty za dwa miesiące z góry,
b) 4,0 % miesięcznej opłaty za uiszczenie opłaty za trzy miesiące z góry,
c) 5,0 % miesięcznej opłaty za uiszczenie opłaty za sześć miesięcy z góry,
d) 10,0 % miesięcznej opłaty za uiszczenie opłaty za rok kalendarzowy z góry.