1. Członkom komisji egzaminacyjnej przysługuje wynagrodzenie za przeprowadzenie egzaminów eksternistycz- nych odpowiednio w wysokości:
1) dla przewodniczącego komisji egzaminacyjnej i przewodniczącego zespołu egzaminacyjnego – 3% stawki za każdy egzamin z zakresu obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz za każdą część egzaminu eksternistycznego dyplomowego;
2) dla członka komisji egzaminacyjnej – 2% stawki za każdy egzamin z zakresu obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz za każdą część egzaminu eksternistycznego dyplomowego. 2. Wynagrodzenie wypłaca się w terminie 30 dni po każdym przeprowadzonym egzaminie eksternistycznym.
Treść przepisu