1. Część pisemna egzaminu jest przeprowadzana co najmniej raz w roku kalendarzowym. 2. Sekretarz Komisji Egzaminacyjnej ogłasza informację o miesiącu, w którym zostanie przeprowadzona część pisemna egzaminu, niepóźniej niż na 2 miesiące przed miesiącem przeprowadzenia tej części egzaminu. 3. Terminy części pisemnej egzaminu sekretarz Komisji Egzaminacyjnej wyznacza po upływie terminu, o którym mowa w § 10 ust. 1.