1. Głosowanie na zgromadzeniu wierzycieli przeprowadza się
ustnie lub pisemnie, a opis przebiegu i wynik głosowania zamieszcza się
w protokole. W protokole podaje się imię i nazwisko głosującego, czy głosuje za,
czy przeciw uchwale, oraz sumę wierzytelności, z jaką głosuje. Jeżeli oddano głos
w cudzym imieniu, wskazuje się reprezentowanego oraz imię i nazwisko
głosującego. Wierzyciela, który wstrzymał się od głosu, uważa się za
nieuczestniczącego w głosowaniu.
2. Uczestnik postępowania może głosować na zgromadzeniu wierzycieli także
przez pełnomocnika.