1. Członkowie towarzystwa uprawnieni do udziału w walnym
zgromadzeniu mogą uczestniczyć w walnym zgromadzeniu oraz wykonywać prawo
głosu osobiście lub przez pełnomocników.
2. Pełnomocnictwa udziela się pod rygorem nieważności na piśmie i dołącza się
do protokołu walnego zgromadzenia.
3. Członek zarządu lub pracownik towarzystwa nie mogą być pełnomocnikami
na walnym zgromadzeniu.