Walne zgromadzenie odbywa się w siedzibie towarzystwa. Statut
towarzystwa może zawierać odmienne postanowienia dotyczące określenia miejsca
zwołania walnego zgromadzenia, jednakże walne zgromadzenie może odbywać się
wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.