1. W przypadku likwidacji ośrodka, o którym mowa w § 9 ust. 1, po 15. dniu miesiąca:
1) świadczenie pieniężne za następny miesiąc,
2) kieszonkowe, o którym mowa w § 1 ust. 1 pkt 3, za dany miesiąc, w stosunku do cudzoziemca, który w następnym miesiącu będzie korzystał ze świadczenia pieniężnego
– można wypłacić od 16. do ostatniego dnia miesiąca, w którym jest likwidowany ośrodek. 2. Pomoc, o której mowa w § 1 ust. 1 pkt 1–5, za styczeń można wypłacić w okresie od dnia 16 grudnia do dnia 31 grudnia poprzedniego roku.
Treść przepisu