Aktywuj sobie Alert BIK i nie będziesz miał problemu bo będziesz zawsze otrzymywał alerty o wszelkich nawet próbach/zapytaniach co do kredytu na twoją osobę.
[quote]Mam ustawione alerty BIK, ale chyba kompletnie nie przeczytałeś mojego tematu ze zrozumieniem. Moją obawą nie jest obecnie strach przed kredytem na mnie (chociaż to też jest możliwe, dlatego też między innymi założyłem sobie raporty BIK.) Teraz pierwszą obawą jest to, że mój brat po prostu będzie chciał przejąć moją tożsamość. Nie wiem, czy mi się coś stanie - chociaż wątpię, że posuną się do tak drastycznych posunięć. Najbardziej realne jest, że zrobią to w 'białych rękawiczkach'. Czyli po prostu moja tożsamość zostanie przejęta przez brata, wyrobi sobie dowód na swoje dane itp., czy to jest realne? A mnie z ojcem wrobią, że to ja jestem nim i wszystkie kredyty, długi przejdą na mnie. A oni będą mieli pieniądze z pożyczek + brat czystą kartę i moje oszczędności z banków.
Więc pytanie jak się zabezpieczyć przed taką potencjalną sytuacją póki jeszcze nie jest za późno?[/quote]
Złóż zawiadomienie na policji o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Sprawdza czy masz się czym martwić.

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka