A dokładniej?
[quote] musiałbym przedstawić żeby się odwołać i żebym nie musiał spłacać i żeby nie ciążył na mnie dług.[/quote]
A masz dług, czy nie? Opisz to dokładnie bo nie wiadomo o co chodzi.
[quote]Tak. Mam. Dzisiaj sąd mi zasądził ten dług. Do spłaty przez następne 10 lat. Mam 7 dni żeby odwołać się od wyroku. Tylko jak uzasadnić?[/quote]
Tak. Mam. Dzisiaj sąd mi zasądził ten dług. Do spłaty przez następne 10 lat. Mam 7 dni żeby odwołać się od wyroku. Tylko jak uzasadnić?
[quote]Dług nie powstał z mojej winy. Tylko że względu na inny proces zostałem zmuszony zamknąć działalność.[/quote]
Nie znamy żadnych faktów
nie znamy uzasadnienia wyroku.
[quote]Uzasadnienie wyroku. Dług jest Pana i muszę zasądzić Panu długi, których Pan jest właścicielem. Na 10 lat jestem dłużnikiem i obciążony.[/quote]
Ty zaciągnąłeś kredyt, więc i Ty odpowiadasz za jego spłatę. Bez znaczenia z jakiego powodu nie byłeś w stanie spłacić tego kredytu.
[quote]Czyli mogę pozwać o odszkodowanie jedynie osobę przez którą zostałem zmuszony do zamknięcia działalności?[/quote]
Tak. Dlaczego sądzisz, że ktoś inny ma za to odpowiadać, niż osoba która szkodę wyrządziła.
[quote]Tylko szkoda w tym przypadku dług byłby spłacony gdybym nie musiał zamykać działalności.
Nie nastąpiło by to tak szybko i nie miałbym wyroku. A do ilu lat wstecz mogę pozwać taką osobę?[/quote]
Pewnie chodzi o przedawnienie roszczeń. Z opisu nie można tego wywnioskować.
[quote]Przedawnienie, czyli? Obowiązuje w tym momencie jeśli bank poszedł do sądu po 2.5 roku?[/quote]

Potwiedź że nie jesteś botem

Wyszukiwarka