Ustawy
Prokuratury
Sądy
Forum
Orzecznictwo
Tryb
Dzienny
Nocny
Systemowy
Zadaj pytanie
Najnowsze
Bez odpowiedzi
Popularne
Forum
zgłoś post
Po prostu zgłoś do gminy swój pobyt pod tym adresem.
Możesz to zrobić nawet przez internet.
[quote]Jak powinno wyglądać oświadczenie od nich, że pozwalają mi tam zamieszkać?[/quote]
Może być umową użyczenia.
Potwiedź że nie jesteś botem
ZGŁOŚ